O klinice

NZOZ Klinika Marusza znajduje się w Warszawie, na ulicy Jana Kazimierza 11 B, w dzielnicy Wola, około 500 metrów od ulicy Kasprzaka. Dojedziesz do nas komunikacją miejską: przystanek Ordona, lub samochodem.

NZOZ Klinika Marusza świadczy najwyżej jakości usługi z zakresu medycyny ogólnej, specjalistycznej oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy także poradnią rehabilitacji i fizjoterapii, poradnią leczenia stopy cukrzycowej, prowadzimy treningi personalne oraz wykonujemy badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm to nasze najważniejsze zobowiązanie!

WYJĄTKOWE MIEJSCE

NZOZ Klinika Marusza to wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Warszawy. Świadczymy usługi z zakresu medycyny ogólnej, medycyny estetycznej oraz oferujemy pomoc doświadczonych lekarzy specjalistów wielu dziedzin. Prowadzimy również poradnię stopy cukrzycowej, rehabilitację i fizjoterapię oraz trening personalny. Wykonasz u nas również pełen zakres badań diagnostyki laboratoryjnej.

Zapraszamy do siedziby Kliniki na warszawskiej Woli. Gwarantujemy najwyższą jakość i pełne zaangażowanie w proces leczenia naszych pacjentów! Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji i podobnie jak my wierzą, że „Każdy nosi w sobie zdrowie. Cała sztuka polega na tym by umieć je zachować”.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

NZOZ Klinika Marusza świadczy najwyżej jakości usługi z zakresu medycyny ogólnej, specjalistycznej oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy także poradnią rehabilitacji i fizjoterapii, poradnią leczenia stopy cukrzycowej, prowadzimy treningi personalne oraz wykonujemy badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Najwyższa jakość i pełen profesjonalizm to nasze najważniejsze zobowiązanie! 

Pełne informacje o naszych usługach znajdziesz w poszczególnych działach tematycznych.

ŚWIETNA LOKALIZACJA

NZOZ Klinika Marusza znajduje się w Warszawie, na ulicy Jana Kazimierza 11 B, w dzielnicy Wola, około 500 metrów od ulicy Kasprzaka. Dojedziesz do nas komunikacją miejską: przystanek Ordona, lub samochodem.

Dysponujemy miejscami parkingowymi dla pacjentów, parkowanie jest także możliwe na osiedlu i na ulicy Jana Kazimierza. Wejście do Kliniki znajduje się od strony terenów PKP.

NASZE WNĘTRZA

Zadzwoń i umów wizytę!    +48 602 573 788 lub +48 602 573 716

COVID-19

Ważne informacje dotyczące przyjmowania pacjentów w Klinice Marusza!