TRENING PERSONALNY

Treningi personalne odbywają się w specjalnie przystosowanej i świetnie wyposażonej sali w siedzibie Kliniki.

Nasi trenerzy to byli sportowcy z tytułem magistrów rehabilitacji, posiadający niezbędne do tej pracy wyszkolenie. Dodatkowo, w razie konieczności, zapewniamy Państwu dostęp do lekarzy wielu specjalizacji. Z zespołem trenerów, rehabilitantów i lekarzy pracujących w Klinice Marusza, możecie zapoznać się Państwo tutaj.

Z nami oszczędzasz swój czas: badania dowodzą, że efekty treningów indywidualnych są znacznie szybsze niż tych bez fachowego wsparcia.

Dla osób chcących poprawić swój wygląd i samopoczucie, oraz dbających o znakomitą formę,  proponujemy indywidualnie dobrane treningi. Poprowadzi je trener personalny, który dopasuje je idealnie pod Państwa potrzeby. Treningi personalne odbywają się w specjalnie przystosowanej i wyposażonej sali w siedzibie naszej Kliniki, ul. Jana Kazimierza 11 B, Warszawa Wola.

Nie od dziś wiadomo, że żaden lek nie zastąpi nam ruchu. Nadwaga, osłabione mięśnie, uczucie sztywności, ograniczenie ruchomości stawów, brak kondycji, mogą leżeć u podłoża naszego złego samopoczucia. Aby im zapobiec proponujemy specjalnie opracowane przez specjalistów treningi personalne, które pozwolą zmniejszyć ryzyko powstania kontuzji oraz wielu chorób w przyszłości.

W naszej ofercie treningów personalnych posiadamy:

  • trening rehabilitacyjny
  • trening funkcjonalny
  • trening ogólnorozwojowy, siłowy, budujący masę mięśniową
  • trening dla seniora
  • trening odchudzający
  • trening kształtujący brzuch, uda i pośladki
  • oraz trening przygotowujący do sezonu narciarskiego

Zalecana długość treningu to od 45-60 min treningu co najmniej 2-3 razy w tygodniu. Treningi są dopracowane tak, aby poprzez powolne zwiększanie intensywności treningu uniknąć „zakwasów” i kontuzji. Treningi są prowadzone indywidualnie, z osobistym trenerem.

Nasi trenerzy to byli sportowcy z tytułem magistrów rehabilitacji, posiadający niezbędne do tej pracy wyszkolenie. Dodatkowo, w razie konieczności, zapewniamy Państwu dostęp do lekarzy wielu specjalizacji. Z zespołem trenerów, rehabilitantów i lekarzy pracujących w Klinice Marusza, możecie zapoznać się Państwo tutaj.

Z nami oszczędzasz swój czas:  badania dowodzą, że efekty treningów indywidualnych są znacznie szybsze niż tych bez fachowego wsparcia.

Polecamy łączenie zajęć fizycznych z naszą ofertą fizjoterapeutyczną, składającą się z masaży oraz specjalistycznych technik terapeutycznych. Masaże odbywają się w salach obok sali treningowej. Dokładny opis oferty rehabilitacji i masaży znajdą Państwo TUTAJ.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ TRENINGI PERSONALNE?

Zajęcia prowadzone są w pełni wyposażonej sali treningowej w siedzibie naszej kliniki (Warszawa Wola).  Sprzęt jest nowoczesny, po każdej sesji treningowej dezynfekowany. Sala treningowa jest klimatyzowana i posiada bezpośredni dostępem do łazienki z prysznicem, co zapewni maksymalny komfort, intymność i pozwoli Państwu na korzystanie z naszej oferty o każdej porze dnia. 

KOMU POLECAMY TRENINGI PERSONALNE?

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do osób niechętnych dużym, głośnym siłowniom, w których trudno o specjalistyczną opiekę i wsparcie. U nas ćwiczysz we własnym, optymalnym tempie, pod okiem fachowca. Daje to możliwość najlepszego dopasowania wysiłku do kondycji i możliwości wydolnościowych organizmu, oraz pełne bezpieczeństwo. 

ILE KOSZTUJĄ TRENINGI?

Czas trwania zajęć to 60 min. Cena za trening to 120 zł, a przy zakupie karnetu - 10 zajęć w karnecie - koszt to 98 zł za jedne zajęcia. 

Karnet jest do wykorzystania zarówno na treningi, jak i masaże fizjoterapeutyczne po treningu, w czasie 3 miesięcy od daty zakupu.

Zadzwoń i umów wizytę!    +48 602 573 788 lub +48 602 573 716

COVID-19

Ważne informacje dotyczące przyjmowania pacjentów w Klinice Marusza!