FIZJOTERAPIA I TERAPIA MANUALNA

Nasi fizjoterapeuci to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapii. Ukończyli specjalistyczne kursy doszkalające oraz dalej się kształcą by nieść Państwu najlepszą pomoc. Specjalizujemy się w rehabilitacji po złamaniach kości, zerwaniach więzadeł i ścięgien, a także chorobie zwyrodnieniowej i zmniejszeniu dolegliwości bólowych.

Jeżeli cierpisz z powodu bólu, jeżeli walczysz z kontuzją, jeżeli doświadczyłeś urazu – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Jeżeli cierpisz z powodu bólu, jeżeli walczysz z kontuzją, jeżeli doświadczyłeś urazu – trafiłeś w odpowiednie miejsce. W Naszej Klinice pomożemy uśmierzyć ból i wyleczyć urazy. Oferujemy Państwu szereg profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych mających na celu niesie Państwu pomocy i ulgi.
Specjalizujemy się w rehabilitacji po złamaniach kości, zerwaniach więzadeł i ścięgien, a także chorobie zwyrodnieniowej i zmniejszeniu dolegliwości bólowych.

Oferowane usługi:

  • fizjoterapia i terapia manualna
  • masaż leczniczy
  • masaż kręgosłupa
  • leczenie wad postawy i płaskostopia
  • profilaktyka zdrowotna.

Fizjoterapia jest metodą leczniczą, która polega na badaniu i leczeniu narządu ruchu – kręgosłupa, stawów obwodowych oraz tkanek miękkich (powięzi, mięśni, więzadeł, ścięgien i narządów wewnętrznych). Pierwszą częścią badania jest dokładny wywiad. Następnie dokonuje się bardzo dokładnego badania klinicznego, w którego skład wchodzi ocena: jakości ruchu, zakresu ruchu, oporu końcowego oraz wielu innych czynników (m.in. bolesności).  Badanie skupia się głównie na znalezieniu przyczyny, powodującej dolegliwości bólowe.

Podczas terapii stosowane są specjalistyczne metody lecznicze takie jak: PNF, FDM, terapie tkanek miękkich, terapia manualna oraz techniki lecznicze m.in. masaż leczniczy, masaż kręgosłupa. Celem jest poprawa funkcjonalna pacjenta, zmniejszenie dolegliwości bólowych, przywrócenie zaburzonej biomechaniki narządu ruchu.

Jedna sesja terapeutyczna trwa 45 min. Jej koszt to 150 zł, jednak przy zakupie pakietu 10 sesji otrzymasz 10% rabat i zapłacisz 1350 zł!

Zadzwoń i umów wizytę!    +48 602 573 788 lub +48 602 573 716

COVID-19

Ważne informacje dotyczące przyjmowania pacjentów w Klinice Marusza!