Rafał
Bauer

Fizjoterapia,
trener personalny

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale rehabilitacji , Specjalizuje się w fizjoterapii zaburzeń czynnościowych tkanek miękkich, która ma na celu usunięcie dysfunkcji narządu/układu ruchu. Jego podejście do pacjenta charakteryzuję duża indywidualność. To właśnie pacjent i jego problem, z którym zjawia się w gabinecie są na pierwszym miejscu, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność terapii i zadowolenie pacjenta.

Miłośnik ruchu. Od najmłodszych lat związany ze sportem – przez 10 lat trenował piłkę nożną. Następnie próbował swoich sił w innych dyscyplinach. Doskonale wie, że intensywny wysiłek fizyczny jest obarczony ryzykiem wystąpienia kontuzji. Szybki powrót do zdrowia i prewencja urazów to główny cel gdy chodzi o fizjoterapię w sporcie. Wiedzę którą wykorzystuje w codziennej pracy zdobył na wielu specjalistycznych kursach i warsztatach m.in. : FDM (Fascial Distortion Model) zakończony egzaminem Basic, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), Dry Needling (Suche Igłowanie), Kinesotaping.

Więcej informacji o rehabilitacji, terapii manualnej oraz treningu personalnym znajdziesz tutaj.

Wszystkie zabiegi i konsultacje odbywają się w pełni wyposażonym gabinecie i sali treningowej w Klinice Marusza, ul. Jana Kazimierza 11 B, Warszawa Wola.

Aby umówić się na konsultację, zadzwoń teraz: 602 573 788.

Zadzwoń i umów wizytę!    +48 602 573 788 lub +48 602 573 716

Aktualności

Profesjonalne zabiegi, najnowsze technologie, atrakcyjne rabaty!